VOONO Indigo 100 g

259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.9.2020

Černá s modrým odleskem! Když ho smícháte s hennou SOFT BLACK v poměru 50:50, dosáhnete havraního efektu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá s modrým odleskem! Když ho smícháte s hennou SOFT BLACK v poměru 50:50, dosáhnete havraního efektu.

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči a zvolte přírodní barvu VOONO v odstínu Indigo. Šetrné složení bez amoniaku a peroxidu zajistí vašim vlasům maximální péči bez poškození. Barva optimálně kryje šediny a zanechá vaše vlasy přirozeně zářivé a lesklé. Dopřejte si pohodlí také při použití barvy. Barvu je možné aplikovat jednofázově či dvoufázově (v případě krytí šedin).

  • nádherný odstín do černé s modrým odleskem 
  • 100% přírodní bylinné barvy na vlasy
  • barví a zároveň pečuje o vlasy
  • neobsahuje chemické konzervační látky, umělá barviva atd.
  • barva není testována na zvířatech
  • dbají na čistý původ rostlin
  • vhodná pro vegany
  • krabička je recyklovatelná
  • česká regionální značka kosmetiky

Barva:indigo

Obsah balení:1 Jednorázové rukavice1 Koupací čepice1 100 g barvy VOONO Henna Indigo1 Podrobný návod k použití

Složení:Indigo (indigo fera Tinctoria)

Jednofázové barvení:Barvení probíhá podobně jako u barvení běžnou barvou. Je však nutné zdůraznit, že henna by měla být smíchána s vodou o teplotě 50 °C, u červených odstínů 60-90 °C. Henna by následně měla vytvořit konzistenci o hustotě jemnějšího jogurtu. Pokud máte citlivou pokožku hlavy, tak hennu nanášejte až po vychladnutí. Směs nanášejte rovnoměrně, nejlépe po několika vrstvách tak, aby byly všechny vlasy nabarveny. Aby měla henna správné podmínky pro optimální působení, je třeba aby byla v teple. To docílíte nasazením čepice. Doba působení henny se odvíjí od typu vlasů a zdali byly vaše vlasy již barveny - tedy mezi 45 minutami až 2 hodinami. 

Dvoufázové barvení:Barvení hennou funguje jako jakási barevná ochranná vrstva vlasu. Její výsledný odstín se odvíjí od vašeho přirozeného odstínu , což znamená, že jestliže se nabarvíte na normálních vlasech, jejich výsledný odstín se bude lišit od odstínu, který dosáhnete na šedivých vlasech. Proto se v rámci šedin doporučuje dvoufázové barvení. V prvním kroku si vlasy nabarvíte hennou COPPER, a v druhém kroku po 24-48 hodinách již použijete vámi vybraný odstín. Druhou možností je nabarvit si vlasy dvakrát stejným odstínem, který jste si vybrali.

Použití:

 Prášek zalijte vodou o teplotě max. 50 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní návod k použití najdete v příbalovém letáku. Finální výsledek samozřejmě závisí na vašem předchozím barevném odstínu. (100 g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: