SPLAT expresní ústní pěna 2v1 MÁTA 50ml

215 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.4.2021

Vyčistěte si zuby za 5 sekund - bez zubního kartáčku a bez vody, kdekoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí ústní pěny 2v1 jsou speciálně navrženy pro ty, kteří žijí aktivně a oceňují úsporu času. Pěnivá konzistence usnadňuje odstranění měkkého zubního plaku a zbytků jídla z povrchu zubů, a to i na těžko přístupných místech. Inovativní systém ochrany proti zubnímu kazu LUCTATOL® ničí nežádoucí bakterie, chrání před zubním kazem a pomáhá udržovat zuby a dásně zdravé.  

Vhodné pro každodenní hygienu. Ideální pro pacienty se strojky, implantáty nebo jinými ortodontickými pomůckami. Vyčistěte si zuby za 5 sekund - bez zubního kartáčku a bez vody.  

LUCTATOL® je unikátní kombinace extraktu z lékořice, laktoperoxidázu a laktoferinu, které mají silné antibakteriální vlastnosti, rychle ničí nežádoucí bakterie, účinně chrání před zubním kazem, zpomalují tvorbu zubního plaku a zanechávají dlouhotrvající svěží dech. Synergie složek a jejich široký účinek na patogenní bakterie snižuje riziko vzniku zubního kazu a inhibuje tvorbu povlaku o 96%. Potvrzeno dlouhodobými testy.  

PLASDONE® způsobuje rozpuštění měkkého zubního povlaku. Extrakt z lékořice zpomaluje rozvoj zubního kazu, působí protizánětlivě.Komplexní mléčné enzymy (laktoferin, laktoperoxydáza, glykózo-oxydáze) brání rozvoji zubního kazu, narušují růst patogenních bakterií a snižují tvorbu zubního plaku. Gel aloe vera, extrakt z granátového jablka a z altajského rakytníku řešetlákového obsahuje minerály, vitamíny a aminokyseliny. Mají stahující, hydratační, protizánětlivé, uklidňující, antibakteriální a hojivé účinky.  

PROKÁZANÉ ÚČINKY *:

  • snížení tvorby zubního povlaku o 96%
  • zamezení tvorby zubního kazu při pravidelném používání
  • ustálení hladiny pH v ústní dutině za 5 sekund po použití
  • zvýšení účinnosti při léčbě zánětlivých jevů v ústní dutině
  • významné zlepšení hygienického stavu ústní dutiny při nošení strojku a jiných ortodontických pomůcek

* Výsledky testů in vitro, Maruzen PHARMA CEUTICALS CO., LTD., Japonsko, klinické testy v 1. Moskevské státní univerzitě lékařství I.M. Setschenow  

АKTIVNÍ SLOŽKY: Extrakt z lékořice, laktoferin, laktoperoxydáza, glykózooxydáza, aloe vera gel, extrakt z granátového jablka, extrakt z Altai rakytníku řešetlákového, Sodium lauroyl sarcosinate.  

Použití: Nastříkejte 3 vstřiky do úst, propláchněte pěnou ústa a zuby a vyplivněte.

Objem: 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: