Henna Blond zlatá

148 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
14.5.2021

Práškové barva Blond zlatá z řady Henne Color - 100% rostlinná barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškové barva Blond zlatá z řady Henne Color je 100% rostlinná barva, která obsahuje bezbarvou hennu, reveň, heřmánek, rozmarýn a hennu.  Zlatou blond doporučujeme používat na světlejší vlasy, krásně oživí i tzv. myší barvu vlasů, na slunci budou mít vlasy krásné zlatavé odlesky. Tmavší vlasy tato barva nezesvětlí.

Pro určení výsledného odstínu můžete zkusit nejprve obarvit pramínek vlasů. Orientační výsledky aplikace práškové barvy Zlatá blond najdete ve vzorníku.Odstíny barev Henne Color můžete libovolně míchat a vytvořit si tak jedinečnou vlastní barvu.

Henna, kterou máme v ponuke, roste v Indii nebo v Egyptě. Je pečlivě vybírána a tříděna. Garantujeme nulový obsah těžkých kovů a PPD, které mohou v některých případech způsobovat těžké alergické reakce.

Přípravky neobsahují silikony, čpavek, kysličník, PPD, resorcinol ani chemické parfémy.Všechny výrobky jsou testovány pod lékařským dozorem.

Složení: Cassia Italica Leaf Powder, Rheum Rhaponticum Root Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract

Balení: 100g

Spotřeba: Balení  vystačí zhruba na vlasy dlouhé po ramena. Záleží ovšem i na hustotě vlasů.

Trvanlivost: Balení je nejlépe spotřebovat do 12 měsíců od prvního otevření. Podmínkou je uchování obsahu v suchu.

Použití: Hennu naneste na vlasy podle přiloženého návodu. Maximální opatrnost platí pro vlasy chemicky zesvětlené a po trvalé, kdy je nezbytné počkat nejméně 6-8 týdnů před použitím rostlinné barvy a je pak žádoucí zkrátit dobu její aplikace.

Balení: 100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: