Nejprodávanější
DAL 8298
od 135 Kč–16 %
od 119 Kč

Chininový šampon proti vypadávání vlasů a na urychlení jejich růstu, balení 200ml...

DAL 8286
od 249 Kč–23 %
od 195 Kč

Proti vypadávání vlasů a na urychlení jejich růstu, balení 500ml...

DAL 8292
od 139 Kč–8 %
od 139 Kč

Až o 40% vyšší obsah chininu, je vysoko efektivní...

DAL 8296
od 154 Kč–14 %
od 154 Kč

Na růst a regeneraci vlasů, s obsahem chininu, vhodný na suché vlasy...

Milva kondicionér po šamponu chinin 200 ml
189 Kč

Chininový kondicionér doporučujeme po šamponu Chinin

Balíček Chinin "MIX"
ihned k odeslání
359 Kč

Mix šamponů s chininem vhodných na mastné vlasy a vlasovou pokožku.

Milva chininová kosmetika - prodej a distribuce

Zastavte vypadávání vlasů s šampony Milva a vypěstujte si znovu krásné vlasy. Chinin jako účinná látka šamponů Milva zastavuje vypadávání vlasů a podporuje růst nových vlasů. Mezi nejprodávanější produkty Milva patří hlavně chininová řada šamponů - šampon Milva Chinin pro mastné vlasy a šampon Milva Hair Repair pro suché vlasy.

Milva - to jsou hlavně chininové šampony

MILVA je bulharská společnost, která má s chininovou kosmetikou více než deset let historie na bulharském trhu a v celé EU. Milva Cosmetic Series obsahuje kvalitní výrobky jako jsou Milva chininové šampony proti vypadávání vlasů, chininové vody, kondicionéry Milva , masky na vlasy a vazelíny. Jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin a jsou za výbornou cenu.

Vzorec každého výrobku Milva je neustále zdokonalován tak, aby nabízel maximální kvalitu a účinnost! Všechny produkty Milva obsahují přírodní přísady pro řešení specifických dermatologických problémů i trvalé péče o vlasy. Milva je jako značka chininové kosmetiky již mnoho let na trhu a těší se důvěře spokojených zákazníků!

Máme s Milvou mnoho zkušeností

Prodejem kosmetiky Milva v České republice a na Slovensku se zabýváme již několik let a dodáváme ji nejen zákazníkům, ale i do obchodů a kadeřnictví. Nejprodávanější produkty na eshopu Chininovakosmetika.cz jsou  Chininové šampony od Milvy, chininové vlasové vody a kondicionéry. Máme již víc než 10 tisíc spokojených zákazníků, kterým kosmetika Milva pomohla ke krásným a zdravým vlasům.